ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی نوین با استفاده از حروف ابجد صغیر با استفاده از حروف ابجد صغیر

خصوصیات عدد یک طالع بینی نوین

خصوصیات عدد ۱

راز پیروزی در زندگی یک ها خلاقیت و اعتماد به نفس بالاست . انرژی حیاتی و سازنده این افراد در افکار آنها حبس شده است ، با اعتماد به نفس و گرایش به سوی خلاقیت ، این افراد می توانند به هرچیز که در زندگی در نظر دارند برسند.

یکها اکثرا پرانرژی و فعال بوده و درصورت مثبت اندیشی ، هنرمند و دارای خلاقیت می باشند.

گاه احساس ناامیدی و نا امنی ، کسالت و بی حالی می کنند و بیش از دیگران آمادگی برای معتاد شدن دارند.

یکها در ظاهر از خود اعتماد به نفس نشان می دهند و خود را کاملا مستقل جلوه می دهند اما درواقع خودشان به خویش اعتماد ندارند و فکر می کنند که نمیتوانند به تنهایی از عهده کارها بر آیند.

چنانچه از اعتماد به نفس واقعی برخوردار شوند و از عنصر خلاقیت که در درون خویش دارند استفاده کنند به راحتی می توانند کار و تجارت و همچنین در زمینه هایی مثل موسیقی ، نمایشگری ، نویسندگی ، نقاشی ، مجسمه سازی ، ورزش ، طراحی ، تعلیم و تربیت کودکان ، نقشه کشی و غیره ، به موفقیت های مهمی دست بیابند.

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد یکطالع بینی نوین – خصوصیات عدد یک

حس عدم امنیت ، مانعی برای پیشرفت یکها

یکها باید با تلقین های مثبت ، حس عدم امنیت را از خود دور کنند تا بستر را برای آزاد شدن استعداد های درونی خویش فراهم سازند ، بخصوص اینکه این افراد کاملا تلقین پذیر بوده و می توانند یک الگوی خوب برای خود انتخاب کنند.

یکها برای موفقیت در هر کاری ، فقط به استقامت و پایداری احتیاج دارند چون مهارت و تسلط برا تمامی امور ، قبل از هرچی نیازمند جدیت و تصمیم گیری واقعی دارد ، این افراد گاهی که فعالیتشان زیاد است ، بایستی از نظر تغذیه خود را تقویت کنند تا بتوانند نمودار پیشرفت خود را به خوبی حفظ کنند.

اما چنانچه در روزهایی احساس نا امیدی و فشار روحی می کنند ، مصرف غذاهای پرچرب و مضر را کم کنند چرا که باعث چاقی و تنبلی آنها می شود.

یکها در مواقع بیماری های سبک ، می توانند از درمانهای طبیعی و یا گیاهی استفاده کنند چون درمانهای غیرشیمیایی برای این افراد سازگارتر است.

تاثیری انرژی زا و شفابخش

گردشگری در طبیعت برای یکها بسیار انرژی زا و شفابخش می باشد. پیاده روی در جنگل و پارک در بین گیاهان ، یکها نسبت به دیگران به انرژی طبیعت بیشتری نیازمندند چون این انرژی است که باعث آزاد شدن استعداد درونی و خلاقیت آنها می شود.

یکها در زمینه انرژی جنسی نیز قوی هستند ولی هنگامی که روی کار و فعالیتی متمرکز هستند این انرژی در بخش دیگری فعال می شود.

حس امنیت و استقلال

ویژگی مهمی که در یکها وجود دارد و باید به آن اشاره کرد اینکه اگر این افراد به کاری که می کنند علاقه داشته باشند و در آن کار احساس امنیت و استقلال داشته باشند به خواب کمتری نسبت به دیگران نیاز دارند.

و در زمینه های هنری می توانند به خلاقیت زیادی دست یابند ، شادابی و سرزندگی در یکها نیز به احساس امنیت و استقلال آنها مرتبط است.

بازگشت به بخش >>> طالع بینی نوین

باتشکر از سایت های پیچک و ایران حافظ و پارس اسکین که ما را در ساخت این برنامه یاری کردند.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای p30sharge.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:p30sharge.ir | نقشه سایت